Kandydaci do SEJMU - KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

Okręg wyborczy nr 24 [Białystok]

Pozycja Nr. 3 - BUCHOWSKA Monika
Pozycja Nr. 7 - FIERTEK Józef

 

Kandydaci do SENATU - KW SAMOOBRONA

Okręg wyborczy nr 27 [Sieradz]

Pozycja Nr. 3 - URBANIAK Andrzej

Okręg wyborczy nr 61 [Białystok]

Pozycja Nr. 3 - SKIRGIEŁŁO Aldona Anna

 

W dniu 20 sierpnia 2019 r. w godzinach rannych, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Tata naszej koleżanki z powiatu sejneńskiego w województwie podlaskim, Moniki Buchowskiej. W imieniu Prezydium Partii i Związku Zawodowego SAMOOBRONA, członków i sympatyków SAMOOBRONY składam głębokie wyrazy współczucia naszej koleżance i jej rodzinie.
 
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 22 sierpnia. Wyprowadzenie ciała z domu w Łumbiach o godz. 11. Msza Święta w Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach o godz. 11:30. Pochowanie na Cmentarzu Parafialnym przy ulicy Głowackiego po Mszy Świętej.
 
Andrzej Chmielewski (-)
Wiceprzewodniczący
Partii i Związku Zawodowego Rolnictwa SAMOOBRONA

 

Przewodniczący ZZR Samoobrona na województwo wielkopolskie – Józef Juszkiewicz miał przyjemność odebrać podziękowanie za cztery lata działalności Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy w Poznaniu. Jego zaangażowanie przyczyniło się do kształtowania pozytywnego wizerunku województwa wielkopolskiego w zakresie promocji zatrudnienia oraz przeciwdziałania bezrobociu i jego negatywnym skutkom.

Składam życzenia wszelkiej pomyślności, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, zdrowia, szczęścia rodzinnego wszystkim członkom i sympatykom Samoobrony w Nowym Roku 2019. Wyznawcom prawosławia w Starym Nowym Roku 2019.

Wiceprzewodniczący Związku i Partii
(-) Andrzej Chmielewski

Informujemy rodziców którzy wysyłają dzieci na zimowisko 2019r, iż Pani Gałczyńska Krystyna mieszkanka woj. Świętokrzyskiego nie ma upoważnienia od ZZR Samoobrona oraz Fundacji Szansa dla Gmin do rekrutacji i zbierania pieniędzy od uczestników - dzieci na zimowisko 2019r. 

Jednocześnie zapraszamy do kontaktowania się z osobami wyznaczonymi przez ZZR Samoobrona oraz Fundacji Szansa dla Gmin do rekrutacji, z którymi można zapoznać się pod tym linkiem: Szansa dla gmin - kolonie zimowe 2019

komunikat2

 W dniu 3 grudnia odszedł w wieku 62 nasz kolega Krzysztof Sławiński z Łumbii kolo Sejn, rolnik, długoletni członek Związku i Partii, radny, zastępca Wójta Gminy Sejny, społecznik. Wystawienie ciała 6 grudnia o godz. 10 w kaplicy przy Bazylice w Sejnach. Msza Święta i pochowanie w dniu 7 grudnia (piątek) godz. 11.30 w Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach. W imieniu władz Związku i Partii, kolegów i sympatyków składam szczere kondolencje dzieciom, rodzinie, przyjaciołom oraz towarzyszce ostatnich lat życia.

Cześć jego pamięci !
(-) Andrzej Chmielewski Przewodniczący
Związek Zawodowy Rolnictwa "SAMOOBRONA" woj. Podlaskie
tel. +48 501 94 61 61
 
pogrzeb

 

Szanowne Koleżanki, Koledzy, Członkowie, Sympatycy Samoobrony,

11 listopada to dzień, który powinniśmy uczcić godnie, razem, ciesząc się wolnością o jaką walczyli nasi przodkowie oddając życie, przelewając krew 100 lat temu, abyśmy dziś mogli żyć oraz pracować w wolnym kraju.

Z żalem przyjmuję fakt, że elity nie rozumieją co to jest patriotyzm narodowy. Proszę Was, abyście nie brali przykładu z Warszawy i świętowali godnie ten dzień. Uczcijmy ten dzień w naszych małych ojczyznach: gminach, powiatach, województwach razem z tymi, dla których najważniejsza jest wolność i niepodległość.

Noście wysoko nasze sztandary z dumą patriotyzmu narodowego. Nasze hasło jest zawsze aktualne: CZŁOWIEK – RODZINA – PRACA – GODNE ŻYCIE. Nasza flaga jest biało-czerwona. Przestrzegamy zasad BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Przewodniczący,
Lech Kuropatwiński

W dniu 29.09.2018 r. o godzienie 11:30 w siedzibie związku odbędzie się spotkanie Prezydium i Przewodniczących wojewódzkich ZZR Samoobrona celem omówienia spraw związanych z zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

W dniu dzisiejszym Pełnomocnik złożył zawiadomienie do Państwowej Komisji Wyborczej o utworzeniu Komitetu Wyborczego Samoobrona w związku z wyborami samorządowymi. Zgłoszenie oczekuje na rejestrację, która nastąpi prawdopodobnie w dniu jutrzejszym.